Muziekplein Ede is een collectief van onafhankelijke muziekdocenten die zich in de passie van de muziek en het lesgeven hebben verbonden in het Muziekplein Ede.
Als voormalige muziekdocenten van Cultura Ede bieden wij een scala aan lessen, workshops en cursussen in Ede, Bennekom en Lunteren. Zo kan er altijd dicht bij huis muziek gemaakt worden.
Het aanbod is groot en omvat verschillende muziekstijlen op alle niveaus: van klassiek tot pop, van wereldmuziek tot jazz, samenspeelgroepen, bandcoaching, muziekeducatie en muziekprojecten op aanvraag. De lessen zijn voor jong en oud, beginners en gevorderden.
Kom ook muziek maken op Muziekplein Ede! Voor contact en informatie over de lessen en cursussen neemt contact op met de desbetreffende docent (zie overzicht). Voor algemene informatie over Muziekplein Ede kunt u contact met ons opnemen via telefoon, email of Facebook

Kies je instrument, workshop of cursus en stuur een bericht
naar de betreffende docent.
Hij of zij informeert je over de mogelijkheden.

INSTRUMENT/CURSUS DOCENT TELEFOON WEBSITE EMAILADRES

Accordeon

Gert van Ruiswijk

06 18 64 89 00

www.gertvanruiswijk.nl

info@gertvanruiswijk.nl

AMV (6-10 jr) Saskia Beverloo 06 47 6419 52 www.harlekijntje.nl saskia@harlekijntje.nl

Bandcoaching Kitty Meijer 06 14 30 55 44 www.kittymeijer.com info@kittymeijer.com

Bandcoaching Rob Brouwers 06 26 2527 26 www.gitaarschooldenootzaak.nl rb.brouwers@gmail.com

Bandcoaching Rob Halewijn 06 43 11 13 35 www.robhalewijn.nl info@robhalewijn.nl

Bandoneon Gert van Ruiswijk 06 18 64 89 00 www.gertvanruiswijk.nl info@gertvanruiswijk.nl

Basgitaar Katrin Ebbert 06 15 52 68 70 www.katrinebbert.com info@katrinebbert.com

Blokfluit Eric Fennis 06 13 22 87 55 www.ericfennis.nl ericfennis@kpnplanet.nl

Cello Mijke Zonneveld 06 23 62 24 43 http://mijkezonneveld.weebly.com mijkezonneveld@gmail.com

Contrabas Julianne Vogel 06 48 38 21 87 Julianne.contrabas@gmail.com

Dameskoor Canto de Luna Marleen van der Kolk 06 2828 62 68 www.marleenvanderkolk.nl marleenvanderkolk@gmail.com

Drums Ede Robin Assen 06 42 3511 98 www.muziekpakhuis.nl/aanbod/docenten/robin-assen smoothygrooves@gmail.com

Drums Bennekom Wim de Vries 06 29 46 01 17 www.wimdevries.com info@wimdevries.com

Dwarsfluit Eva Schotanus 06 3010 46 99 www.dwarsfluitles-amsterdam.nl evaschotanus@hotmail.com

Dwarsfluit Maaike Boussier 06 48 631510 www.maaikeboussier.com Maaikeboussier@gmail.com

Gitaar Rob Brouwers 06 26 2527 26 www.gitaarschooldenootzaak.nl rb.brouwers@gmail.com

Gitaar Rob Halewijn 06 43 11 13 35 www.robhalewijn.nl info@robhalewijn.nl

Harp Saskia van Hattem 0318 52 30 64 www.harpen.nl info@harpen.nl

Hobo Yvonne de Winter 06 29 41 37 87 www.yvonnedewinter.nl ydewinter@planet.nl

Keyboard Corine v/d Berg-Maaskant 06 23 59 57 71 www.keyboardmiddennederland.nl info@keyboardmiddennederland.nl

Klarinet Marieke van Wolde 06 12 09 68 72 mvwolde@outlook.com

Muziek op Schoot (0-4 jr) Maryanne de Jager 06 27 14 14 92 www.harlekijntje.nl maryanne@harlekijntje.nl

Muziek op Schoot (0-4 jr) Saskia Beverloo 06 47 64 19 52 www.harlekijntje.nl saskia@harlekijntje.nl

Orgel info@muziekplein-ede.nl

Panfluit Claire Smoorenburg 033 462 19 79 www.panfluit.net claire.smoorenburg@gmail.com

Piano Corien van den Berg 033 475 82 66 www.corienvandenberg.nl info@corienvandenberg.nl

Piano Chi Han Chai 06 38 29 27 36 chihanchai@hotmail.com

Piano Martine de Graaf 06 40 97 58 39 www.pianopraktijkstaccato.nl info@pianopraktijkstaccato.nl

Saxofoon Ad Colen 06 21 83 86 40 www.saxofoonles-ede.nl info@saxofoonles.org

Senioren Kamerorkest Yvonne de Winter 06 29 41 37 87 www.yvonnedewinter.nl ydewinter@planet.nl

Smartlappenkoor Robert Visser 06 20 88 22 92 robertfisher@zonnet.nl

Songwriting Kitty Meijer 06 14 30 55 44 www.kittymeijer.com info@kittymeijer.com

Spelen met Muziek (4-6 jr) Saskia Beverloo 06 47 6419 52 www.harlekijntje.nl saskia@harlekijntje.nl

Trombone Simon Pugsley 0625341389 https://myspace.com/sipugsley sipugs@hotmail.com

Trompet Bert Lochs 030 609 08 11 www.bertlochs.com bert@bertlochs.com

Viool Lianne Lugtigheid 06 25 37 31 02 www.devioolschuur.nl info@devioolschuur.nl

Viool Francesco Vulcano 06 20 24 25 32 violinox@gmail.com

Zang Kitty Meijer 06 14 30 55 44 www.kittymeijer.com info@kittymeijer.com

Zang klassiek Marleen van der Kolk 06 28 28 62 68 www.marleenvanderkolk.nl marleenvanderkolk@gmail.com

Zang & piano combinatieles Kitty Meijer 06 14 30 55 44 www.kittymeijer.com info@kittymeijer.com